середа, 8 травня 2019 р.

Літня STEM школа #STEM-Camp School

Стартує набір в літню науково-освітню STEM школу
Рада молодих вчених НТУ «ХПІ» запрошує до участі в освітньому проекті – інтенсивній літній школі STEMCamp School. Цей проект передбачає проведення кількох інтерактивних навчальних заходів для старшокласників загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, які пройдуть 3–14 червня 2019 року в Національному технічному університеті «ХПІ» за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та ГО «Об’єднання молодих науковців НТУ «ХПІ».
В рамках #STEMCampSchool:
- 100 активних та мотивованих учнів під керівництвом досвідчених молодих вчених НТУ «ХПІ» протягом 10 робочих днів візьмуть участь у інтерактивних освітніх заходах (лекції, тренінги, семінари, лабораторні практикуми, майстер-класи, workshop-и, тощо) та реалізують власний технічний проект;
- учасники школи зроблять презентації створених проектів в рамках ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ, який відбудеться в завершальний день STEMCamp School в НТУ «ХПІ».
Участь у 10-денній STEMCamp школі є доступною для всіх дітей 13-16 років. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі за наступними критеріями:
1) Рівень активності та цілеспрямованість
2) Вмотивованість у пізнанні технічних наук
3) Показники успішності з точних та природничих наук.
Проект проводиться на засадах рівності доступу до технічної освіти для учнів з великих міст і маленьких населених пунктів, а також для дітей з особливими освітніми потребами.
#STEMcampschool #stemcamp #goKhPI #khpiYoungScientists
Участь у літній школі STEMCampSchool – безкоштовна.
Офіційна сторінка:
www.facebook.com/STEMcampschool/
Контактна інформація:
Авдєєва Олена Петрівна
Тел. +380 (66) 915-14-01
e-mail: o.avdieieva@gmail.com

👉Посилання для заповнення форми участі у проекті

Немає коментарів:

Дописати коментар